Průvodce výběrem
ergometrů


Ergometr  >  Rotoped Erinome – nejprodávanější ergometr

Rotoped Erinome – nejprodávanější ergometr

Dle statistik internetového obchodu inSPORTline lidé nejvíce žádají ergometr Erinome, který je aktuálně v nabídce s 19% slevou, za 5790 Kč.

Model Erinom následuje ergometr inCondi za 9990 Kč.

Jak často trénovat?

Odborníci doporučují pro efektivní cvičení (hlavně zhubnutí) jezdit na ergometrickém rotopedu 3-5x týdně po dobu 20-40 minut. Jste-li v dobré fyzické kondici, můžete samozřejmě i déle. Výborně se při tom sledují televizní zprávy nebo oblíbený seriál. Pohyb je totiž poněkud monotónní, a tak to chce trochu zábavy.

Zábavněji na modelech inCondi

Na tu mysleli konstruktéři trenažérů inCondi a propojili je s moderními technologiemi, takže se při tréninku přenesete online třeba do ulic New Yorku, Krkonoš či kamkoliv jinde. Hodně zdaru!


 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 14. 1. 2016


Další novinky

Je lepší kolo a ergometr, nebo běh?

Mnohé internetové fórum řeší, zda je lepší cyklistika, nebo běhání. Vyjadřují se k tomu rekreační i profesionální sportovci. Jisté je, že sport má být především zábavou, a tak by měl být všestranný.

2. 8. 2016

Ergometr je dobrá volba i pro cvičence s vyšší váhou

Pan František uvedl v recenzi, že je prostorově výrazný člověk se 180 kilogramy váhy. Chtěl se však zapojit do fyzické aktivity, aniž by přitom ohrozil své zdraví. Zvolil recumbent - robustní ergometr - a se svou volbou je spokojen.

7. 7. 2016

Co nabízí nejnovější generace ergometrů?

Pravidelný pohyb je nezbytný pro udržení tělesného i psychického zdraví. K jeho zajištění v pohodlí domova je velmi žádaný ergometr. Seznamte se s možnostmi nejnovější generace těchto fitness strojů.

5. 4. 2016

Jak správně doma cvičit na ergometru?

Hlavní výhodou ergometru je, že má elektronické ovládání zátěže, takže se plynule přizpůsobí vaší aktuální tepové frekvenci. Je ideální pro rehabilitační cvičení a udržení kondice v jakémkoliv věku.

23. 3. 2016

všechny novinky