Průvodce výběrem
ergometrů


Ergometr  >  Ježíšku, na Vánoce chci kvalitnější rotoped - ergometr!

Ježíšku, na Vánoce chci kvalitnější rotoped - ergometr!

Toto není zbožné přání, ale chladná kalkulace. Ergometr, elektronická varianta rotopedů, je špičkový, počítačem ovládaný stroj.

A Vánoce jsou ideální dobou pro nákup ergometru, zvlášť pokud patříte mezi nadšené sportovce a chybí vám v zimních plískanicích pohyb po venku. Ergometr umístíte třeba do obývacího pokoje a u oblíbeného filmu, nebo seriálu můžete intenzivně a zdravě sportovat.

Zdravé sportování zajišťuje počítač, který díky hrudnímu pásu umožňuje sledovat tepovou frekvencii a jí přizpůsobovat zátěž. Výhodou jsou také nastavitelné režimy pro efektivní cvičení.

Rotoped inSPORTline Erinome

Na fotografii je Rotoped inSPORTline Erinome, který koupíte za asi 5 tisíc korun v akcích. 

Za špičkové ergometrické rotopedy si však připlatíte. Například vyhledávaný Rotoped inSPORTline Pangar stojí kolem 15 tisíc korun. Ale jak napsala v recenzi paní Iveta:
„Bytelná konstrukce, velký display, tichý chod, kvalitní zpracování, kvalitní sedlo u kterého je možnost nastavit výšku, posun do předu či do zadu i sklon sedadla, nastavení řidítek i displaye, velké množství programů při kterých cvičení nikdy nebude nuda.“

Rotoped inSPORTline Pangar - D

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 9. 11. 2014


Další novinky

Co nabízí nejnovější generace ergometrů?

Pravidelný pohyb je nezbytný pro udržení tělesného i psychického zdraví. K jeho zajištění v pohodlí domova je velmi žádaný ergometr. Seznamte se s možnostmi nejnovější generace těchto fitness strojů.

5. 4. 2016

Jak správně doma cvičit na ergometru?

Hlavní výhodou ergometru je, že má elektronické ovládání zátěže, takže se plynule přizpůsobí vaší aktuální tepové frekvenci. Je ideální pro rehabilitační cvičení a udržení kondice v jakémkoliv věku.

23. 3. 2016

všechny novinky